Locuri de munca in Romania si strainatate
Locuri de munca in Romania si strainatate. Gaseste-ti rapid oferte de munca.

 Cauta munca ex. inginer IT, bucatar sef, electrician

Locuri de munca Publicitate : 9

TAZ TRANS SRL - Bucuresti
activitati: - crearea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii - stabilirea si mentionerea unor relatii cu institutiile - managementul contractelor noi - managementul contractelor existente Cerintele

Hyper media - Bucuresti
reprezentarea imaginii si produselor clientilor agentiei in cadrul evenimentelor acestora

Excon consultanta - Bucuresti
Descrierea postului: Se lucreaza pe masina cu comanda numerica. Se realizeaza printari dupa desen pentru materiale publicitare si decoruri scenografice.

Carnation group - Bucuresti
Responsabilities: - working closely with the strategic team and makes copywriting for the developed online media campaigns - copywriting for SEM (Search Engine Marketing)

- Search Engine Marketing and optimisation - Google ads management and monitoring

- Developing online media plans - Handeling market studies - Be part of the team that develops online marketing strategies - media buying strategies

City promotions - Bucuresti
Angajam lucrator comercial,program de lucru 10-18,de Luni-Sambata,salariu 1200 ron.Persoanele interesate pot afla mai multe delatii la nr.de telf.021/3262674

Resurs consult - Timisoara
TE STII LA INALTIME? Atunci intrunesti prima conditie pentru a face parte din echipa noastra! Suntem lideri in domeniul nostru de activitate si cautam: ALPINISTI UTILITARI in domeniul publicitatii

Sc comfin - Ploiesti
Euforic Fashion aparut in 27.09.1995 in Orasul Ploiesti incearca sa se integreze si sa depaseasca orice concurenta posibila. Furnizam servicii la cele mai Inalte standarde prin personalul nostru de s

Anunturi Sponsorizate
Cautari de munca top
Cautari recente de munca